Panel logowania
Już od 1998 roku oferowane przez nas drewno stanowi filar i ozdobę niezliczonych budynków i budowli wznoszonych przez naszych klientów. W międzyczasie staliśmy się wiodącym producentem wyrobów drewnianych w naszym rejonie a także w kraju i zagranicą.
 
Naszą ofertę wyróżnia doskonała jakość, trwałość i rozsądna cena.
 
Tartak zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie dostaw materiałów drzewnych dla budownictwa: więźby dachowej, łaty, kantówek, tarcicy budowlanej.

Głównymi odbiorcami naszego towaru w postaci więźb dachowych i  tarcicy budowlanej są przede wszystkim lokalne firmy budowlane, developerskie, ciesielskie, generalni wykonawcy jak i również klienci indywidualni.
Zakład specjalizuje się również w produkcji dębowych półfabrykatów fryzy mozaikowej i parkietowej.

Doświadczona kadra zarządzająca dokłada wszelkich starań, aby w pełni zadowolić naszych kontrahentów. Dokonujemy dokładnej kontroli całego procesu produkcyjnego począwszy od zakupu drewna w polskich lasach, poprzez cały proces technologiczny jego przerobu.

Drewno wycinamy na dwóch trakach ramowych oraz na dwóch trakach taśmowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować każdemu Klientowi wysoką jakość cięcia. Dysponujemy własnymi ostrzałkami, rozwierakami, co pozwala nam na ciągłą kontrolę przygotowywania pił do cięcia drewna.

Posiadamy także pełen kompleks transportowy. Drewno dowozimy własnym transportem do klienta i zapewniamy rozładunek. Służymy przy tym doradztwem i chętnie spełniamy indywidualne życzenia każdego naszego klienta.
stat4u
O firmieMisjaOfertaCertyfikaty PartnerzyGaleriaKontakt
© 2012 tartakcelow.pl. Wszystkie prawa zastrzeone.
Projekt i wykonanie NET-PAGE